Ideali organizmo būklė [ePub]

by Robynne Chutkan

Visos ligos slypi žarnyne.
Hipokratas
„Ir kodėl man taip pučia pilvą?“ Tai klausimas, kurį versdamasi gastroenterologijos praktika girdžiu beveik kasdien. Daugybę žmonių kamuoja kasdieniai, nenumaldomi ir gyvenimo kokybę gadinantys simptomai, bet net ir tuomet, kai sutrikimai nėra tokie sunkūs, jie vis tiek vargina. Pilvo pūtimo priežasčių daugybė, nuo dažnų gerybinių būklių iki retų ir gyvybei pavojingų ligų. Kai kurios priežastys gali būti susijusios su tokiais Jūsų įpročiais, apie kuriuos galbūt net nesusimąstote. Tarkim, ar mėgstate kalbėti, kai Jūsų burna pilna? Tuomet galite prisiryti tiek oro, kad teks pakeisti suknelės dydį! Apie kai kurias iš šių priežasčių Jūs galbūt girdėjote, tačiau Jums reikėtų daugiau informacijos – ar tikrai verta nerimauti? Ar celiakija ir glitimo netoleravimas yra tas pats? Kai kas galbūt Jus nustebins – jei išgersite antacidų skrandžio rūgštingumui sumažinti, galite nebeužsisegti savo džinsų užtrauktuko!
Perskaitę šią knygą sužinosite šiuos ir daugybę kitų dalykų, suprasite, ar Jūsų pilvo pūtimas susijęs su rimtomis problemomis… o gal Jums tiesiog stipriai pučia pilvą.
Daugelis iš mūsų susiduria su problema, kai užlipus ant svarstyklių paaiškėja – jos rodo keliais kilogramais daugiau nei prieš porą dienų. Arba vargais negalais spraudžiamės į džinsus, nors prieš savaitę jie puikiai tiko. Kokios priežastys lemia tokius nemalonius pokyčius? Kodėl taip pučia pilvą? Atsakymų į šiuos klausimus dažniausiai ieškome internete ir išsigąstame, kad priežastis gali būti labai rimta, pavyzdžiui, laktozės netoleravimas arba alergija maistui. Tačiau nevertėtų be reikalo baimintis. Knyga „Ideali organizmo būklė“ paprasta ir suprantama kalba paaiškins, nuo ko pučia pilvą, kodėl šis reiškinys būdingesnis moterims, ir pasiūlys efektyvius sprendimus, kaip pasijausti geriau, ką valgyti ir ko vengti, kad organizmas būtų sveikas.
Knygoje taip pat aptarsime:
• Kas sudaro sveikos virškinimo sistemos pagrindą ir kodėl jis toks svarbus.
• Kokios dažniausiai pasitaikančios nedarnaus žarnyno priežastys.
• Požymius, kurie padės atpažinti rimtas ligas, kai reikia gydytojų pagalbos.
• 10 dienų planą, kuris padės išvalyti sukauptą bagažą ir atkurti idealią žarnyno būklę.

23.06.2017

Download

FormatSourceLink
EPUBZippyShare
PDFRapidShare
TXTUploadCare
PDFFile-Upload
FB2FileStack
Back to Top